Trainingsschema

Dit schema loopt van 25-10-2020 t/m 28-3-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JB1 Jens Borgers
Maria Hensen
KG 1 - CD
17:30 - 19:00 JC1 Patrick Molkenboer
Susanne Hermeling
KG 1 - AB
19:00 - 20:00 JA1 Emma van Wely KG 1 - CD
19:00 - 20:30 Jong Heren 1 John Bakker KG 1 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Wim Meijer KG 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MC1 Anton van Gerwen
Charlotte Spies
KG 1 - AB
17:00 - 18:30 MC2 Emma van Wely
Nadine van Gerwen
KG 1 - CD
18:30 - 20:00 MA2 Machiel Wiegand
Rutger Jansen
KG 2 - AB
18:45 - 20:00 MB1 Peter Hartog KG 1 - AB
19:00 - 20:00 MB2 Nadine van Gerwen KG 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:30 JD1 Maarten Fondse KG 1 - AB
16:30 - 17:30 J6E1 Maarten Fondse KG 2 - A
16:30 - 17:30 J8E1 Karlijn van Dam
Roderick Rhijnsburger
KG 1 - D
16:30 - 17:30 M6E1 Ellen Snoeijing
Ilya van Merkestijn
KG 2 - B
16:30 - 17:30 M6E2 Mariƫlle Bergs KG 1 - C
16:30 - 17:30 MF1 Suzanne Feld
Carlijn Kuik
KG 1 - B
16:30 - 17:30 mini's Britt Prakke KG 1 - A
17:30 - 19:00 MD1 Dennis Rijken
Roderick Rhijnsburger
KG 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Britt Prakke
Charlotte Spies
KG 2 - AB
17:30 - 19:00 MD3 Nadine van Gerwen
Susanne Hermeling
KG 1 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Maria Hensen
Puck Meijer
KG 2 - CD
19:00 - 20:30 DJ1 Wim Meijer KG 1 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Machiel Wiegand
Rutger Jansen
KG 2 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Olivier Penninx
Jens Borgers
KG 1 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Machiel Wiegand
Rutger Jansen
KG 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MC1 Nadine van Gerwen KG 1 - AB
17:00 - 18:30 MC2 Anton van Gerwen
Noah Emanuel
KG 1 - CD
18:30 - 20:00 MA1 Daphne van den Berg KG 1 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Anton van Gerwen KG 1 - CD
19:00 - 21:00 Externe teams KG 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 J6E1 Irwan Pronk KG 1 - B
16:00 - 16:45 Keeperstraining Jongens D& jeugd E olv Florijn Heuvelman Trainingsgroep KG 1 - A
16:00 - 17:30 J8E1 Olivier Penninx KG 2 - AB
16:00 - 17:30 JD1 Jens Borgers
Susanne Hermeling
KG 1 - CD
16:30 - 17:30 M6E1 Carlijn Kuik
Sophia Kusters
KG 2 - C
16:30 - 17:30 M6E2 Ellen Snoeijing
Willem van der Zanden
KG 2 - D
16:30 - 17:30 M8E1 Irwan Pronk
Tjerk Moleman
KG 1 - B
16:45 - 17:30 keepers MD2 (Florien), MD1 (Luke), MD3 (roulatie); Trainer Florijn Heuvelman Trainingsgroep KG 1 - A
17:30 - 18:15 Keepers MC1 (Emily), JC1 (Floris), JC1 (Tjerk), MC2 (roulatie); Trainer Florijn Heuvelman Trainingsgroep KG 1 - A
17:30 - 18:30 JB1 Nadine van Gerwen KG 1 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Charlotte Spies
Bella Hensen
Jody Breeschoten
KG 2 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Irwan Pronk KG 1 - AB
17:30 - 19:00 MD3 Dennis Rijken
Karlijn van Dam
KG 2 - CD
18:15 - 19:00 Keeperstraining JB1 (Jelle), MB1(Isa) en MB2 (Sophie) olv Sanne Ruijs Trainingsgroep KG 1 - A
19:00 - 19:45 Keeperstraining JH1 (Szilard) en JA1 (Florijn) olv Sanne Ruijs Trainingsgroep KG 1 - A
19:00 - 20:30 MB1 Gijs de Rooy KG 1 - CD