Trainingsschema

Dit schema loopt van 31-3-2021 t/m 1-5-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 JB1 Jens Borgers
Maria Hensen
KG 1 - CD
18:00 - 19:30 JC1 Patrick Molkenboer
Susanne Hermeling
KG 1 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Wim Meijer KG 2 - AB
19:30 - 20:30 JA1 Maria Hensen KG 1 - CD
19:30 - 21:00 Jong Heren 1 John Bakker KG 1 - AB
20:30 - 21:30 DJ1 Wim Meijer KG 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MC1 Anton van Gerwen
Charlotte Spies
KG 1 - AB
17:00 - 18:30 MC2 Emma van Wely
Nadine van Gerwen
KG 1 - CD
18:30 - 20:00 MA2 Machiel Wiegand
Rutger Jansen
KG 2 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Nadine van Gerwen KG 1 - CD
18:45 - 20:00 MB1 Peter Hartog
Valentijn Broekhuijse
KG 1 - AB
20:00 - 21:30 Voetbal Arjan van der Zanden KG 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:30 JD1 Maarten Fondse KG 1 - AB
16:30 - 17:30 J6E1 Maarten Fondse
Niek van Gent
KG 2 - A
16:30 - 17:30 J8E1 Karlijn van Dam
Roderick Rhijnsburger
KG 1 - D
16:30 - 17:30 M6E1 Ellen Snoeijing KG 2 - B
16:30 - 17:30 M6E2 Mariƫlle Bergs KG 1 - C
16:30 - 17:30 MF1 Suzanne Feld
Carlijn Kuik
KG 1 - B
16:30 - 17:30 mini's Britt Prakke
Charlotte Spies
KG 1 - A
17:30 - 19:00 MD1 Dennis Rijken
Roderick Rhijnsburger
KG 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Britt Prakke
Charlotte Spies
KG 2 - AB
17:30 - 19:00 MD3 Nadine van Gerwen
Susanne Hermeling
KG 1 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Puck Meijer
Ellen Snoeijing
KG 2 - CD
19:00 - 20:30 DJ1 Wim Meijer KG 1 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Machiel Wiegand
Rutger Jansen
KG 2 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Olivier Penninx
Jens Borgers
KG 1 - CD
20:30 - 21:30 Dames Vet A Jens Borgers KG 2
20:30 - 21:30 Heren Vet VL Henk Honders
Wim Meijer
KG 1
20:30 - 21:30 Trimmers Henk Honders
Wim Meijer
KG 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JF1 Dennis Rijken
Ellen Snoeijing
Janette Knevel
KG 1 - AB
17:00 - 18:30 MC1 Nadine van Gerwen KG 1 - AB
17:00 - 18:30 MC2 Anton van Gerwen
Noah Emanuel
KG 1 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Anton van Gerwen KG 1 - CD
19:00 - 20:00 JB1 Nadine van Gerwen KG 1 - AB
19:00 - 21:00 Korfbal KG 2
20:00 - 21:30 MA1 Daphne van den Berg KG 1 - AB
20:00 - 21:30 MA2 Machiel Wiegand
Rutger Jansen
KG 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 J6E1 Irwan Pronk
Tjerk Moleman
KG 1 - B
16:00 - 16:45 Keeperstraining Jongens D& jeugd E olv Florijn Heuvelman Trainingsgroep KG 1 - A
16:00 - 17:30 J8E1 Jaap Boor KG 2 - AB
16:00 - 17:30 JD1 Jens Borgers
Susanne Hermeling
KG 1 - CD
16:30 - 17:30 M6E1 Carlijn Kuik
Sophia Kusters
KG 2 - C
16:30 - 17:30 M6E2 Ellen Snoeijing
Willem van der Zanden
KG 2 - D
16:30 - 17:30 M8E1 Irwan Pronk
Olivier Spies
KG 1 - B
16:45 - 17:30 keepers MD2 (Florien), MD1 (Luke), MD3 (roulatie); Trainer Florijn Heuvelman Trainingsgroep KG 1 - A
17:30 - 18:15 Keepers MC1 (Emily), JC1 (Floris), JC1 (Tjerk), MC2 (roulatie); Trainer Florijn Heuvelman Trainingsgroep KG 1 - A
17:30 - 19:00 MD1 Charlotte Spies
Bella Hensen
Jody Breeschoten
KG 2 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Olivier Penninx
Susanne Hermeling
KG 1 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Dennis Rijken
Karlijn van Dam
KG 2 - CD
18:15 - 19:00 Keeperstraining JB1 (Jelle), MB1(Isa) en MB2 (Sophie) olv Sanne Ruijs Trainingsgroep KG 1 - A
19:00 - 19:45 Keeperstraining JH1 (Szilard) en JA1 (Florijn) olv Sanne Ruijs Trainingsgroep KG 1 - A
19:00 - 20:30 MB1 Gijs de Rooy
Valentijn Broekhuijse
KG 1 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:30 - 12:00 Dames Vet A Jens Borgers KG 1 - AB
16:00 - 17:30 Heren Vet A Sanne Ruijs KG 1